طراحی وب سایت در کمترین زمان ممکن

کسب و کار خود را با استفاده از سایت گسترش دهید و با مشتریان خود راحت تر تعامل داشته باشید.

  • طراحی سایت شرکتی 
  • طراحی سایت فروشگاهی 
  • طراحی سایت خبری 
  • طراحی سایت شخصی

نمونه کارها

نمونه کارها

نمونه کارهای طراحی شده توسط گروه طراحی پیروز داده پرداز آریا

شما می توانید به وب سایت های طراحی شده ما سر بزنید و از کیفیت کار ما آگاه شوید.

No JS: Tabs that scale down to menu

نوع کسب و کار خود را مشخص کنید!

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی از مهم‌ترین سرمایه‌ها در زمینه بازاریابی است که یک شرکت می‌تواند داشته باشد. وقتی برای شرکت خود روی یک سایت سرمایه‌گذاری می‌کنید، آن سایت می‌تواند کسب و کار شما را در موتورهای جستجو نمایان‌تر کند و می‌تواند به مشتریان و شرکای تجاری بالقوه کمک کند تا از کسب و کار شما اطلاعات لازم را به دست بیاورند. اطلاعاتی مانند اینکه چه کاری انجام می‌دهید، چگونه می‌توانید به آنها کمک کنید و به آنها نشان دهید که چگونه می‌توانند از همکاری با شما بهره‌مند شود. طراحی سایت شرکتی همچنین می‌تواند مشتری‌های قدیمی و جدید را به صورت خودکار هدایت کند تا بتوانید به جای بازاریابی، روی خدمات به مشتریان خود تمرکز کنید.

طراحی سایت فروشگاهی

48درصد از افراد، طراحی را به عنوان مهمترین مسئله در مورد یک وب سایت ذکر می‌کنند، بنابراین مهم است که وقت خود را صرف کنید و به آنچه رقبا انجام می‌دهند نگاه کنید. هر کسب و کاری دارای سبک‌های مختلفی است، بنابراین بسیار مهم است که بدانید آیا می‌خواهید در صنعت خود جا بیفتید یا صرفا یک حضور معمولی داشته باشید. فروشگاه آنلاین یکی از شانس‌هایتان برای اثبات ارزش برند شما به مشتریان است. برای دستیابی به این هدف، شما باید دلایلی برای خرید از وب سایت خود به مشتریان بدهید. این واقعیت را بدانید که خرید اینترنتی محصولات، ابتدا با سرچ در گوگل آغاز می‌شود و شما تنها فروشگاهی نیستید که در فضای وب شروع به فروش کرده‌اید. دراینجاست که متوجه رقیبان خود در فضای مجازی می‌شوید و بسیاری از هم‌صنف‌های خود را می‌بینید که چگونه در اینترنت توانسته‌اند مشتریان را جذب کنند، چرا که این کار مزایای فراوانی دارد.

طراحی سایت خبری

قرن‌ها، روزنامه‌ها و مجلات بر دنیای خبر و رسانه حاکم بودند. پیش از ایجاد اینترنت، رسانه‌های چاپی روش اصلی برای دست‌یابی ناشران خبر به توده‌ها بود و راهی برای پیگیری آخرین اخبار داخلی و بین المللی. در گذشته، عصر، عصر صنعت چاپ بود، اما همه چیز در حال حاضر تغییر کرده است و هنوز هم در حال تغییر است. روزنامه‌نگاری دستخوش تغییر و تحول چشمگیری شده که توسط فناوری و اینترنت، پیش رفته است. امروزه بیشتر اهالی رسانه، توجه خود را به انتشار اخبار دیجیتالی و آنلاین متمرکز می‌کنند. چراکه مخاطبان می‌خواهند بلافاصله به اخبار دسترسی پیدا کنند و از طریق اینترنت می‌توانند این کار را انجام دهند. در این راستا باید گفت که طراحی سایت خبری، بهترین راه حل، در راستای نشر خبر و دسترسی همگان به آن است. در اینجا ما تلاش کردیم مزیت‌های طراحی سایت خبری و چرایی و چگونگی آن را توضیح دهیم.

طراحی سایت شخصی

وب سایت‌های شخصی به شما کمک می‌کنند تا یک برند شخصی قوی داشته باشید. اگر در هر شغلی فعالیت می‌کنید، شاید بدانید که داشتن یک سایت نمونه کارهای شخصی همیشه شما را یک قدم جلوتر نگه می‌دارد. اغلب افراد حرفه‌ای در یک شغل، بیشتر دارای یک وب سایت شخصی هستند، به طوری که می‌توانند نمونه کارهای خود را مدیریت کنند و همچنین می‌توانند رشد مهارت‌های خود را با گذشت زمان ارزیابی کنند. طراحان سایت به شما کمک می‌کنند تا وب سایت‌های شخصی زیبا و مفید داشته باشید. وب سایت شخصی عالی، یکی از موثرترین ابزاری است که می‌توانید در توسعه رشته یا شغل خود از آن استفاده کنید چرا که سایت‌های شخصی به عنوان کارت تماس، رزومه و یا نمایندگی از آنچه می‌خواهید ارائه می‌دهند. همچنین مکانی است که هرکسی می‌تواند به آنجا برود و اطلاعات لازم در مورد شما را به دست بیاورد.

سایر طراحی ها

روند طراحی در پیروز داده پرداز آریا

واردکردن اطلاعات 

طراحی گرافیکی

مهندسی خواسته ها

مهندسی خواسته‌ها

مهم‌ترین و اولین قسمت در طراحی سایت مهندسی خواسته‌ها و نیازسنجنی مشتری است. اینکه مشتری از سایت خود چه انتظاراتی دارد و قرار است در سایت چه اطلاعات و منابعی وارد کند. در واقع باید گفتن بزرگترین مسئله در زمینه طراحی سایت همین است که آیا کارفرما اطلاعات کافی در زمینه پروژه و سایتی که در دست راه اندازی است دارد یا نه. بسیاری از پروژه‌های طراحی سایت به دلیل اینکه حاوی اطلاعات و منابع کافی از جمله، عکس، فیلم، محتوای متنی، گرافیک و… نیستند و اطلاعات لازم و کافی را به کاربر منتقل نمی‌کنند با شکست مواجه می‌شوند. پس برای طراحی سایت در قدم اول خواسته کارفرما را مشخص کرده و سپس اطلاعات لازم را از او گرفته و شروع به کار می‌کنیم.

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی فرآیند ارتباط بصری و حل مسئله از طریق استفاده از تایپوگرافی، عکاسی و تصویرسازی است. این زمینه یک زیر مجموعه از طراحی بصری و طراحی ارتباطات محسوب می‌شود، اما گاهی اوقات اصطلاح “طراحی گرافیکی” به صورت مترادف استفاده می‌شود. طراحان گرافیک نمادها، تصاویر و متن را ایجاد و ترکیب می‌کنند تا بازنمایی تصویری ایده‌ها و پیام‌ها را تشکیل دهند. آنها برای ایجاد طیفی تصویری از تایپوگرافی، هنرهای تجسمی و تکنیک‌های صفحه‌بندی استفاده می‌کنند. کاربردهای رایج در طراحی گرافیک شامل طراحی شرکت (آرم و مارک تجاری)، طراحی سرمقاله (مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها)، طراحی محیط زیست، تبلیغات، طراحی وب، طراحی رسانه، بسته بندی محصول و علائم است.

وارد کردن اطلاعات

وارد کردن اطلاعات بعد از نیازسنجی شمتری مهمترین بخش در طراحی سایت است. این بخش، جدید نیست و جزء بدیهی‌ترین بخش‌های طراحی سایت است.

 تقریباً از زمانی که طراحی سایت ابداع شده است وارد کردن اطلاعات هم به وجود آمده. اما با افزایش تعداد بیشتر شرکت‌هایی که نیاز به طراحی سایت دارند این بخش پررنگ‌تر شده است. در این مرحله تمامی اطلاعات و داده‌هایی که از کارفرما دریافت شده اعم از فیلم، عکس و… و همچنین بخشی که توسط تیم محتوا تهیه شده است را وارد سایت کرده و طراحی مناسب با آن بخش را انجام می‌دهیم.

 

تخمین هزینه طراحی و سئو وب سایت !!

آیا شما به دنبال راه‌اندازی یا توسعه وب سایت شرکت خود هستید، احتمالا این سوال همیشگی برای شما پیش خواهد آمد که طراحی سایت چقدر هزینه دارد. عوامل مختلفی وجود دارد که بر هزینه طراحی وب سایت تاثیر می‌گذارد. چندین عامل بر قیمت طراحی سایت و سئو تاثیر می‌گذارد از جمله سبک، انداز و ویژگی‌های عملکرد وب سایت در بخش سئو.

مجله طراحی سایت

طراحی سایت قالیشویی مهسان
User Review
0 (0 votes)
Call Now Button