طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی از مهم‌ترین سرمایه‌ها در زمینه بازاریابی است که یک شرکت می‌تواند داشته باشد. وقتی برای شرکت خود روی یک سایت سرمایه‌گذاری می‌کنید، آن سایت می‌تواند کسب و کار شما را در موتورهای جستجو نمایان‌تر کند و می‌تواند به مشتریان و شرکای تجاری بالقوه کمک کند تا از کسب و کار شما اطلاعات لازم را به دست بیاورند. اطلاعاتی مانند اینکه چه کاری انجام می‌دهید، چگونه می‌توانید به آنها کمک کنید و به آنها نشان دهید که چگونه می‌توانند از همکاری با شما بهره‌مند شود. طراحی سایت شرکتی همچنین می‌تواند مشتری‌های قدیمی و جدید را به صورت خودکار هدایت کند تا بتوانید به جای بازاریابی، روی خدمات به مشتریان خود تمرکز کنید.

بنابراین، سایت‌های تجاری و شرکتی باید مشخص کنند که در حیطه شغلی‌شان چه کاری انجام می‌دهند، خدمات یا محصولات خود را معرفی و راهی آسان برای ارتباط با مشتریان را فراهم ‌کنند. علاوه بر این می‌توانید قسمتی مختص به مقالات و یا نشریاتی که در زمینه شغلتان است، برای ایجاد اعتماد و اعتبار درج کنید. یک سایت شرکتی باید اطلاعات کافی در مورد شرکت را به مشتری ارائه بدهد.

تاثیر طراحی، بر دیده شدن سایت شرکتی

طراحی عالی، کاربران را ترغیب به خرید می‌کند. طراحی مناسب می‌تواند برندها را بیشتر جلوه دهد و به کاربران در خرید و استفاده بیشتر از سایت کمک کند. طراحی سایت به شرکت‌های بزرگتر کمک می‌کند تا از وب برای برقراری ارتباط با پروژه‌های خود استفاده کنند، فرصت‌های فروش آماده را هدایت کنند، رهبری فکری نمایند و چندین حوزه انتخابیه را درگیر خود کنند. مهمترین نکته درباره یک تیم طراح سایت، دارا بودن خدمات کامل است تا بتواند به سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسه‌های بزرگ کمک کند تا تاثیرگذاری کالا یا خدمات خود را بهبود بخشیده و تمامی خدمات از جمله اطلاع‌رسانی، تعامل و تبدیل مخاطب به مشتری را محقق سازد.

طراحی سایت شرکتی تخصص ماست

پیروز آریا یک شرکت طراحی سایت، سئو و تولید محتوا است. ما سایت‌های شرکتی ایجاد می‌کنیم که به عنوان ژنراتورهای اصلی و ابزارهای رشد فروش عمل می‌کنند. هدف اصلی ما ترکیب هنر، طراحی، فناوری و بازاریابی برای فضای وب است. طی سال‌های گذشته طراحی سایت تحول بسیار سریع و پیشرفته‌ای داشته است. طراحی سایت‌های بسیار زیبا و سرشار از ویژگی‌های بسیار جذاب، بدون سپردن کار به طراحان متبحر، هرگز امکان‌پذیر نیست. ناگفته نماند که تعداد بسیاری از شرکت‌هایی که بازار را تحت‌تاثیر قرار داده‌اند، بهترین سایت‌ها را طراحی کرده‌اند. اگر هدفتان طراحی سایت شرکتی‌ برای کسب و کارتان است، بهتر است این کار را به ما بسپارید، حتی اگر یک سایت قدیمی داشته‌اید بهتر است طراحی سایت خود را به‌روز کنید و آن را منطبق با اصول سئو بهینه کنید. در این زمینه نکاتی زیادی از جمله رنگ‎های خاص، تصاویر باکیفیت، استفاده کاربردی و هوشمندانه از فضاهای مختلف سایت و استفاده از فیلم‌های با کیفیت، رعایت می‌شود. طراحی یک سایت برای کسب و کار شما نیازی بسیار ضروری است که امیداواریم تا اینجا به ضرورت آن پی برده باشید چرا که وب سایت شما نمودی از وضعیت و کارکرد شرکت شما است و به شما در بهبود کسب و کارتان کمک می‌کند چرا که باعث می‌شود برندتان هویت پیدا کند.

طراحی حرفه‌ای

طراحی حرفه‌ای به این معناست که بدانید هر عنصر گرافیکی، ساختاری و محتوایی در سایت شما دارای یک طرح و پیام مفهومی خواهد بود. حال اگر این کار را به یک تیم طراحی قوی مانند پیروز آریا بسپارید، با طراحی بی‌نظیر، جذاب و منحصر به فرد که برای مشتری، تجربه قدرتمند و شیرینی را ارائه می‌دهد.

طراحی اختصاصی

در حال حاضر بیشتر سایت‌ها به‌وسیله برنامه نویسان، کارمندان بخش فناوری اطلاعات شرکت یا طراحان سایت بدون سابقه کار و با استفاده از CMS برپایه قالب و بدون در نظر گرفتن هویت آن برند و تجربه کاربری (UX) طراحی شده‌اند.

مزیت رقابتی

شرکت پیروز آریا نسبت به رقبای خود مزیتی بالا دارد چراکه با طراحی سایت به صورت ویژه و زیبا، کاری می کند تا بیننده، سایت شما را به خاطر آورد و نماد و برند شما در ذهنش حک شود چرا که سایت شما به وسیله تیمی با تجربه، خلاق و کارآزموده برندسازی و بازاریابی، طراحی خواهد شد.

ویژگی‌های طراحی سایت شرکتی در پیروز آریا

طراحی ویژه و جداگانه برای هر سایت با توجه به ماهیت و هویت آن کسب و کار با مشاوره با کارفرما انجام می‌شود.

با استفاد و مشاوره با تیم بازاریابی کار طراحی سایت شما انجام می‌‌شود تا به طور اختصاصی بر روی بازاریابی، تبلیغات، قابلیت استفاده و تجربه کاربر (UX) کار شود.

به شما در بهبود تصویر و برند خود در وب کمک می‌کند.

طرح‌هایی را ارائه می‌دهد که برجسته و به یاد ماندنی هستند.

از جریان‌ها و فناوری‌های جدید آگاهی دارد و می‌داند چه موقع از آنها برای سود مشتری استفاده کند و چه زمانی از کنار آن رد بشود.

در مورد رقبای شما تحقیق می‌کنیم و از نتایج استفاده می‌کنیم تا بهترین تجربه کاربری را برای مخاطبان خود ارائه دهید.

ما معتقد به ارائه کیفیت استثنایی با قیمتی مناسب و عالی هستیم.

مزیت پیروز آریا مبتنی بر مشارکت‌های قوی، صداقت، مهارت بالای طراحان، مشاوران بازار، کار تیمی قدرتمند و ارائه بهترین طرح ممکن برای هر مشتری است.

هدف راهبردی و اصلی ما ارائه بالاتر و فراتر از انتظارات مشتری در همه مشاغل است.

User Review
0 (0 votes)
Call Now Button