طراحی سایت شخصی


وب سایت‌های شخصی به شما کمک می‌کنند تا یک برند شخصی قوی داشته باشید. اگر در هر شغلی فعالیت می‌کنید، شاید بدانید که داشتن یک سایت نمونه کارهای شخصی همیشه شما را یک قدم جلوتر نگه می‌دارد. اغلب افراد حرفه‌ای در یک شغل، بیشتر دارای یک وب سایت شخصی هستند، به طوری که می‌توانند نمونه کارهای خود را مدیریت کنند و همچنین می‌توانند رشد مهارت‌های خود را با گذشت زمان ارزیابی کنند. طراحان سایت به شما کمک می‌کنند تا وب سایت‌های شخصی زیبا و مفید داشته باشید. وب سایت شخصی عالی، یکی از موثرترین ابزاری است که می‌توانید در توسعه رشته یا شغل خود از آن استفاده کنید چرا که سایت‌های شخصی به عنوان کارت تماس، رزومه و یا نمایندگی از آنچه می‌خواهید ارائه می‌دهند. همچنین مکانی است که هرکسی می‌تواند به آنجا برود و اطلاعات لازم در مورد شما را به دست بیاورد.

تکنولوژی همه چیز است و در عصر دیجیتال، اگر شما یک حضور آنلاین محکم و منسجم نداشته باشید، احتمالاً فرصت‌های حرفه‌ای زیادی را از دست نخواهید داد. به همین دلیل است که بهترین‌ها در هر رشته و شغلی سایت شخصی خود را دارند. نه تنها آنها را ساخته‌اند، بلکه کیفیت آن را جدی می‌گیرند (در رابطه با محتوا و طراحی). بنابراین داشتن وب سایت شخصی باعث پیشرفت و توسعه شما می‌شود. ساختن یک وب سایت شخصی دشوار نیست. اما ساخت وب سایت شخصی شما، اولین اطلاعاتی است که از خود به اینترنت ارائه می‌دهید. این مسئله می‌تواند کمی ترسناک باشد. هنگامی که نوبت به سایت شما می‌رسد، طراحی رنگی مناسب، انتخاب نمونه کارهای مناسب، عکس‌هایتان و اطلاعات تماس، مهمترین مسائل است.

نمونه امکانات طراحی سایت شخصی

فعالیت در شبکه های اجتماعی در هر کسب و کاری بسیار تأثیرگذار است. از این رو سایت شرکتی باید به گونه ای طراحی شود که ارتباط خوبی با شبکه های اجتماعی شما داشته و با آنها هماهنگ باشد. وبسیما بستری فراهم میکند که شبکه های اجتماعی مانند سربازانی در جذب مخاطب و برندینگ آنلاین برای وبسایت شما عمل کنند.

ساختار نامحدود

نمونه کارها

شبکه های اجتماعی

ساختار نامحدود

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

فرم ساز

فرم ساز

طراحی واکنشگرا

طراحی واکنشگرا

انواع اسلایدر

انواع اسلایدر

چرا به وب سایت شخصی احتیاج دارید


علاوه بر تمامی ویژگی‌هایی که در بالا به آن اشاره شد، طراحی سایت شخصی برای هر فردی مانند یک رزومه‌ساز عمل می‌کند و در میان دیگر صفحات مجازی تنها سند مهم و واحدی است که اطلاعات تخصصی و پرتره را از شما به کاربران می‌دهد. در عصری که حتی دانش آموزان برای خود وب سایت شخصی دارند، این ضرورت برای افراد صاحب شغل و کسب و کار وجود دارد تا سایت خود را راه‌اندازی کنند.

پنج دلیل ایجاد یک سایت شخصی


1) یک وب سایت راکد نیست؛ پویا است، همیشه در حال تغییر است. لحظه‌ای که کاری را انجام دادید، می‌توانید آن را به وب سایت خود اضافه کنید. با اتمام یک پروژه، می‌توانید آن را در نمونه کارهای خود قرار دهید تا همه بتوانند آن را ببینند. نیازی نیست نسخه‌های جدیدی از آن را چاپ کرده و بارها و بارها به مخاطبین خود ارسال کنید. شما فقط آن را به‌روزرسانی می‌کنید. مردم می‌توانند به طور مداوم به سایتتان بروند و ببینند چه چیزی را ارائه می‌دهید.

2) داشتن یک وب سایت شما را برای دیده شدن کمک می‌کند. اگر رزومه قابل قبولی دارید، باید برای معرفی خود در فضای نت تبلیغ کنید چرا که در حال حاضر اکثر افراد، در دنیای نت به دنبال اشخاص مورد نظر خود می‌گردند و این در حالی است که اگر یک سایت نداشته باشید، تمام اطلاعاتی که ممکن است کاربر دریافت کند، یک پروفایل اینستاگرام، Facebook یا Twitter است.

3) در سطح وسیع‌تری دیده می‌شوید: اگر یک وب سایت دارید، می‌توانید توسط مخاطبان بسیار گسترده‌تری در فضای وب پیدا شوید و آنچه که درباره شما مشاهده می‌کنند کنترل کنید. این سایت برای ایجاد برند شخصی شما و برجسته‌سازی دستاوردهای شما مهم است.

4) موفقیت امروز مستلزم این است که شما خود را متمایز کنید و داشتن یک وب سایت می‌تواند در انجام این کار به شما کمک کند. داشتن سایت شخصی نشان می‌دهد که شما برای خود ارزش قائل هستید و مهارت‌هایی دارید که دیگران ندارند.

5) مهارت‌های جدیدی کسب می‌کنید که می‌تواند در آینده، بسیار مفید باشد. یادگیری نحوه ساخت یک وب سایت شامل مهارت‌های مختلفی است، به خصوص اگر به شخصی‌سازی و بهینه‌سازی کارها بپردازید.

بیا شروع کنیم!


ما مطمئن هستیم وقتی می‌گوییم طراحی سایت شخصی شما بسیار مهم است با ما موافقید. چرا که سایت، کارت ویزیت دیجیتال شماست و همه افراد در اینترنت قصد دیدن آن را دارند. از مشتریان بالقوه گرفته تا همکلاسی‌ها و همکاران والدینتان.

حق دارید اگر نگران طراحی آن و سطح کیفیتش باشید چرا که نمی‌دانید از کجا شروع کنید. خب در این مرحله ما به کمک شما می‌آییم و همراهیتان می‌کنیم. با سپردن کارتان به تیم طراحی سایت پیروز آریا می‌توانید یک وب سایت شخصی خارق‌العاده یا طراحی‌هایی را ایجاد کنید که بازدیدکنندگان شما از آن لذت ببرند.

User Review
0 (0 votes)
Call Now Button