طراحی سایت خبری


قرن‌ها، روزنامه‌ها و مجلات بر دنیای خبر و رسانه حاکم بودند. پیش از ایجاد اینترنت، رسانه‌های چاپی روش اصلی برای دست‌یابی ناشران خبر به توده‌ها بود و راهی برای پیگیری آخرین اخبار داخلی و بین المللی. در گذشته، عصر، عصر صنعت چاپ بود، اما همه چیز در حال حاضر تغییر کرده است و هنوز هم در حال تغییر است. روزنامه‌نگاری دستخوش تغییر و تحول چشمگیری شده که توسط فناوری و اینترنت، پیش رفته است. امروزه بیشتر اهالی رسانه، توجه خود را به انتشار اخبار دیجیتالی و آنلاین متمرکز می‌کنند. چراکه مخاطبان می‌خواهند بلافاصله به اخبار دسترسی پیدا کنند و از طریق اینترنت می‌توانند این کار را انجام دهند. در این راستا باید گفت که طراحی سایت خبری، بهترین راه حل، در راستای نشر خبر و دسترسی همگان به آن است. در اینجا ما تلاش کردیم مزیت‌های طراحی سایت خبری و چرایی و چگونگی آن را توضیح دهیم.

با طراحی سایت خبری، همیشه در صحنه حضور دارید


در حالی که هنوز تعداد زیادی روزنامه و رسانه‌های چاپی وجود دارد، تمرکز اصلی اکثر رسانه‌ها بر نسخه آنلاین است. انجام عملیات آنلاین نه تنها ارزان‌تر و پایدارتر است، بلکه همچنین راهی بهتر برای دستیابی به خوانندگان است. مخاطب می‌تواند در هر زمانی که نیاز به دانستن اخبار پیدا کرد، شما را در فضای نت جستجو کند و به راحتی دسترسی سریع داشته باشد.

مزیتی به نام تبلیغات


هنگامی که نوبت به تبلیغات می‌رسد، هر بازدید کننده جدید یا قدیمی، منبع بالقوه درآمد است. هر وب سایت خبری را که می‌بینید، بدون شک تعداد زیادی تبلیغات مختلف دارد، از بنرها تا لینک‌های تبلیغاتی. تبلیغات، منبع اصلی درآمد بیشتر وب سایت‌های خبری است. شرکت‌های بزرگ همیشه برای نشر تبلیغات خود در سایت‌های خبری بودجه در نظر می‌گیرند. با طراحی سایت خبری، البته سایتی که طراحی و محتوای بالایی داشته باشد می‌توانید سود کلانی را کسب کنید؛ البته یک طراح سایت حرفه‌ای می‌داند که بخش کمی را باید به تبلیغات اختصاص دهد چرا که خوانندگان دوست ندارند در تبلیغات یک سایت خبری غوطه‌ور شوند. پس طراح درجه یکی را برای طراحی سایت خبری خود انتخاب کنید.

وفادار کردن مخاطبان


در گذشته که رسانه‌های چاپی رواج داشت، یک رسانه صرفا با محتوای عالی می‌توانست مخاطبان خود را وفادار سازد اما در حال حاضر، یک سایت خبری با مزیت‌هایی که دارد می‌تواند این کار را انجام دهد و مدام خود را به مخاطبان یادآوری کند. یکی از این مزایا، ثبت نام در یک اشتراک خبری است. با ثبت‌نام خوانندگان خود در اشتراک خبرنامه به راحتی می‌توانید مخاطبانتان را ملزم به دنبال کردن مطالب ممتاز و محتواهای پربازدید کنید.

با قرار گرفتن در صفحات اول گوگل، در ذهن خوانندگان ماندگار شوید


علاوه بر تبلیغات، رتبه‌بندی وب سایت می‌تواند بر درآمد سایت‌های خبری نیز تأثیر بگذارد. به‌طور فزاینده، اهالی خبر و رسانه برای کمک به سایت‌های خود و بیشتر شدن مخاطبان، بر روی طراحی سایت خبری سرمایه‌گذاری می‌کنند. به عنوان بخشی جدایی‌ناپذیر در دیده شدن اخبار شما، طراحی سایت خبری باعث می‌شود رسانه شما بهتر دیده شود و علاوه بر آن با انجام یک طراحی مناسب می‌توانیم ساز وکارهای عملکرد موتورهای جستجو را به صورتی به چالش بکشیم تا باعث افزایش رتبه سایت خبری ما شوند.

با طراحی سایت می‌توانید در دیگر فضاهای آنلاین، فعال باشید


یک آژانس خبری با طراحی سایت می‌تواند در دیگر فضاهای آنلاین هم خودنمایی بیشتری کند. وقتی موفقیت در روزنامه‌نگاری آنلاین مطرح می‌شود، رسانه‌های اجتماعی، بخش مهمی از این موفقیت را مشخص می‌کنند. با حضور در سایت‌هایی مانند اینستاگرام، توییتر و فیس بوک، سایت‌های خبری می‌توانند خوانندگان بیشتری را به خود اختصاص دهند. هرچه یک برند رسانه‌ای، دنبال کننده بیشتری داشته باشد، فرصت کسب درآمد بیشتر خواهد بود. این امر به خوبی برای سایتی خبری که در طی سالیان متمادی تعداد قابل توجهی از دنبال‌کنندگان را به خود اختصاص داده‌اند، مفید است. اگرچه بعضی اوقات در این زمینه علامت سؤالاتی وجود دارد، اما چنین فعالیت‌هایی به طور واضح تحت عنوان منبع درآمد طراحی سایت خبری شناخته می‌شوند. استفاده از رسانه‌های اجتماعی راهی است که خبرنگاران می‌توانند محتوای خود را به بازار عرضه کنند و لینک‌ها را نیز کلیک کنند. بسیاری از شبکه‌های بزرگ اجتماعی به سایت‌های خبری امکان تبلیغ محتوای خود را ارائه می‌دهند که روشی سریع و آسان برای هدف‌گیری مخاطبان مناسب است. با استفاده از ابزارهای ویژه حامی مانند شبکه‌های اجتماعی، متخصصان خبر و روزنامه‌نگاران می‌توانند مطالب را به سمت افراد بیشتر سوق دهند.

در طراحی سایت، بخشی را برای خدمات آفلاین اختصاص دهید


برای موفقیت در روزنامه‌نگاری و خبرنگاری قرن بیست و یکم، اهالی خبر باید با پشتوانه دیجیتالی باشند، اما این به این معنی نیست که نباید کاری انجام دهند تا در عرصه آفلاین درآمد کسب کنند. قرار دادن بخشی از اخبار به صورت عکس یا پی دی اف، مزیت دیگری است که می‌توانید در بخش طراحی سایت خبری خود داشته باشید، چرا که در این بخش می‌توانید با طیف وسیعی از خوانندگان خود ارتباط برقرار کرده و از این طریق برند خود را ماندگارتر کنید. شرکت پیروز آریا با دارا بودن بهترین متخصصان طراحی سایت و کارشناسان بخش خبر و رسانه، آماده طراحی سایت خبری شما با بالاترین کیفیت و طراحی عالی و بهینه‌سازی شده برای موتورهای جستجو است. هم اکنون با ما تماس بگیرید و طراحی سایت خبری خود را شروع کنید.

User Review
0 (0 votes)
Call Now Button