سئو سایت ، افزایش رتبه سایت

طراحی وب سایت با اصول سئو

طراحی با استفاده از قواعد سئو برای تمامی المان های سایت در جهت افزایش رتبه سایت و رضایتمندی سایت.

بهینه سازی وب سایت 

بررسی تمامی جوانب سایت و تحلیل داده ها برای بهبود آنها و افزایش سرعت سایت با استفاده از نرم افزار.

افزایش  تدریجی رتبه وب سایت 

بررسی و آنالیز وب سایت و تهیه چک لیست از چارت کارهایی که باید برای افزایش روند رتبه سایت صورت گیرد.

مشاوره رایگان سئو وب سایت

تیم پشتیبانی پیروز داده پرداز آریا منتظر سوالات شما عزیزان در رابطه با سئو سایت است تا در اولین فرصت مشکلات شما را حل نمایند.

آموزش سئو

آمورش تخصصی سئو سایت به صورت  پروژه محور برای افراد با استفاده  از مجرب ترین  گروه سئو در شرکت پیروز داده پرداز اریا.

پشتیبانی سایت

انجام  کلیه امور وب سایت و پشتیبانی در جهت پیشرفت رتبه سایت و انجام کارهای مرتبط با افزایش رنک سایت.

سئو (seo)  مخفف سه کلمه‌ی Search Engine Optimization است که به معنای بهینه سازی موتور جستجو می‌باشد.  سئو در مفهوم به معنای مجموعه اقداماتی است که برای یک وب سایت انجام می‌گیرد که منجر به افزایش رنگ وب سایت‌ها در نتیجه جستجوی مورگرهایی‌ مانند گوگل، یاهو، بینگ و .. می‌شود.و به طبع آن وب سایت بازدید بیشتری می‌خورد و باعث موفقیت کسب و کار وب سایت ها می‌گردد.

سئو چیست؟

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است، این عمل به افزایش کمیت و کیفیت ترافیک به وب سایت شما از طریق نتایج موتور جستجوی ارگانیک است.

 

چه مراحلی در SEO وجود دارد؟

برای درک معنای واقعی سئو، باید ابتدا آن را توصیف کنیم.

کیفیت ترافیک:

شما از طریق سئو می‌توانید همه بازدید کنندگان در جهان را به خود جلب کنید، اما به شرطی که آنها به سایت شما بیایند، زیرا گوگل به آنها می‌گوید کدام سایت را انتخاب کنند و کدام سایت محتوای بهتری دارد. شما با سئو می‌توانید خواننده را به سایت خود علاقه‌مند کنید.

سئو باعث می‌شود مقدار ترافیک سایت شما بیشتر شود. هنگامی که افراد مختلفی صفحات شما را می‌بینند، با استفاده از صفحات (SERP)، ترافیک بیشتر و بهتر است.

نتایج ارگانیک: تبلیغات بخش قابل توجهی از بسیاری از SERP ها را تشکیل می‌دهند. ترافیک جستجوی ارگانیک به طور خاص هرگونه ترافیکی بدون پرداخت هزینه از طریق SERP ها است.

نحوه کار SEO

محتوا باعث افزایش دیده شدن سایت برای موتورهای جستجو می‌شود. ایجاد و بهبود محتوا برای رتبه‌بندی مناسب در جستجو به عنوان بهینه سازی موتور جستجو یا سئو شناخته می‌شود . به دست آوردن کلمات کلیدی و اصطلاحات کلیدی برای موفقیت هر وب سایت ضروری است. برای این کار بسیاری از اوقات از Google Keyword Planner استفاده می‌کنم. این ابزار حجم جستجوی کلمات کلیدی و عبارات هدف بالقوه را نشان می‌دهد، بنابراین می‌توانید به آنچه افراد در وب جستجو می‌کنند، دست پیدا کنید. در حالی که هر روز موتورهای جستجو بیشتر و باهوش‌تر می‌شوند، بنابراین باید استراتژی‌های محتوایی خود را نیز مشخص کنید. Google Trends همچنین برای شناسایی عباراتی که افراد هنگام جستجو از آنها استفاده می کنند مفید است. تمامی فرایندهای طراحی سایت‌هایی که بر SEO تمرکز دارند بسته به انتخاب محتوا است. محتوایی که به خوبی نوشته شده و آموزنده و غنی از کلمات کلیدی باشد، توسط موتورهای جستجو آسان‌تر شناخته می‌شود و همه اینها به پیدا کردن سایت به طور آسان‌تر کمک می‌کند.

به طور معمول، مشتری شما بخش عمده‌ای از مطالب را تولید می‌کند، اما بسیار مهم است که شما راهنمایی‌های لازم را در مورد کلمات کلیدی و عباراتی که باید در متن وجود داشته باشد تهیه کنید. در اینجا نحوه عملکرد آن را توضیح می‌دهیم. Google (یا هر موتور جستجوی دیگری که استفاده می‌کنید) خزنده ای دارد که از صفحه خارج می‌شود و اطلاعات مربوط به تمام مطالبی را که می‌توانند در اینترنت پیدا کنند جمع می‌کند. خزنده‌ها تمام 1 ها و 0 ها را به موتور جستجو باز می‌گردانند تا یک فهرست ایجاد کنند. سپس این فهرست از طریق الگوریتمی تغذیه می‌شود که سعی می‌کند تمام داده‌‎ها را با جستجوی شما مطابقت دهد. در نهایت باید گفت یک سایت بدون سئو هیچ است. سایت هرچقدر هم طراحی زیبایی داشته باشد و دارای جذابیت بصری باشد باز هم اگر اصول سئو در آن به کار نرفته باشد در یک کلام به هیچ درد شما نمی‌خورد.

بازاریابی اینترنتی  

انجام آخرین مرحله و البته مهم ترین مرحله در سایت که منجر به موفقیت هر کسب وکاری می‌شود، بازاریابی اینترنتی است که روش های گوناگونی دارد.

افزایش رتبه در گوگل 

افزایش تدریجی رتبه وب سایت به صورت روش های کلاه سفید و دوری کردن از روش های نامتعارف در افزایش رتبه سایت و بهره گیری از الگوریتم های گوگل

طراحی سایت

طراحی منحصر به فرد و طبق خواسته های مشتری و تمکیل آن و توجه به تمام جوانب طراحی آن مانند ریسپانسیو بودن، یکپارچگی در طراحی و…

سئو و بهینه سازی سایت 

سئو سایت درگوگل یکی از مهمترین ویژگیهای یک سایت موفق است , بهینه سازی و سئو سایت باعث هدایت بیننده هدفمندو مشتری به سایت و بهبود

User Review
0 (0 votes)
Call Now Button